Як вибирати плаття для маленьких жінок? Фасони суконь для …

Як вибирати плаття для маленьких жінок? Фасони суконь для ...

Як вибирати плаття для маленьких жінок? Фасони суконь для маленьких жінок

Насправді, щоб не відчувати проблем з підбором гардеробу, мініатюрним дамам слід всього лише більш уважно визначити свій тип фігури і прискіпливіше ставитися до фасонам і колірним сполученням. Все це дозволить виглядати ефектніше і сексуальніше, почувати себе впевненіше, а для того щоб здаватися вище, досить взути туфлі на високих підборах або платформі.

Як вибирати плаття для маленьких жінок? У першу чергу, слід відмовитися від вільних суконь, які приховають від очей всі принади фігури — протипоказані довгі і вільні рукави, довгі і вільні сукні, а ось сукні довжиною трохи нижче колін з приталеним силуетом і з рукавами три чверті підкреслять природну крихкість і витонченість. Відмінний вибір — сукні із завищеною талією, так як в тому випадку, якщо верх здається коротшим, а низ — довший, буде візуально збільшено зростання.

Того ж принципу слід дотримуватися не тільки, коли ви обираєте плаття, але і блузи і светри — вони не повинні бути надмірно довгими, ідеальна довжина для них — це приблизно п’ять-десять сантиметрів від лінії талії.

Як вибирати плаття для маленьких жінок за кольором?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!