Як вибирають дитину?

Як вибирають дитину?

Як вибирають дитину?

Усиновлення дітей — процедура, суворо регламентована законами Російської Федерації.

Перш ніж отримати можливість стати батьками, кандидати в усиновлювачі проходять довгий шлях.

Підготовка всіх необхідних довідок та документів, подача їх на розгляд до органів опіки та піклування (ООП) займає певний час; на жаль, не можна передбачити заздалегідь, яким буде термін очікування.

Однак дуже багато майбутні батьки-усиновителі ще до отримання всіх необхідних дозволів починають переглядати всі можливі доступні ресурси, на яких представлені фото дітей, яких можна всиновити. Наскільки подібний підхід можна назвати правильним? Багато хто говорить — «серце тьохнуло», «душа потягнулася».

Але ні емоційний, ні розумовий підхід не допоможуть, якщо у вас немає на руках направлення на зустріч з обраним дитиною, отриманим від ООП. До того ж не слід забувати, що дитина, фото якого вам запало в душу, вже може бути на прикметі у інших усиновлювачів. А згідно з правилами, направлення на зустріч з дитиною ніколи не видається одночасно кільком кандидатам.

Якщо зустріч пройшла, але усиновителі просять підібрати їм інший варіант, тільки тоді з цією дитиною можуть зустрітися інші кандидати.

Але як тільки органи опіки та піклування дають Вам позитивний висновок про можливість бути усиновлювачами — Ви сміливо можете звертатися до федеральної бази даних дітей, які залишилися без піклування батьків. У базі представлена ​​інформація про дітей, яких можна усиновити; як правило, додається і фото дитини.

Ви дуже хочете стати батьками … Хто знає? Несповідимі шляхи долі людської; можливо, на першій же сторінці відкритого списку ви побачите фото Того Самого.

Вашого рідного дитини.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!