Як робити квіти з цукерок своїми руками.

Як робити квіти з цукерок своїми руками.

Як робити квіти з цукерок своїми руками.

Чудова ідея, зробити квіти з цукерок своїми руками. Такий букет, прикрасить будь-яке свято, і здатний стати самостійним подарунком. Щоб робити такі букети вам потрібні будуть смачні цукерки у формі кульки або трюфелі, декоративні стрічки і дерев’яні шпажки.

Як робити квіти з цукерок.

Якщо квіти з цукерок призначені для домашнього декорування. то можна використовувати цукерки без обгортки. Або використовувати замість цукерок зефір. Щоб зробити ось такий букет із цукерок, буде потрібно:

 • Шпажки,
 • Зефір,
 • Шоколадка,
 • Смачний декор вишенька, горішок
 • Беремо зефір, вирізаємо з нього кульку, потрібної форми. Насаживаем на шпажки, довжину шпажки, регулюйте самі.

  Топимо на водяній бані (або в фондю) шоколад і маку в нього зефір, зверху прикрашаємо. Ставимо квіти з цукерок своїми руками в вазу і отримуємо вишукана прикраса святкового столу або оригінальний подарунок.

  Ще один варіант зробити квіти з цукерок своїми руками це обернути цукерки, краще використовувати цукерки у формі трюфеля, рожевої папером, сформувати бутон і насадити на шпажку. Дерев’яна шпажка грає роль стебла, її потрібно обернути зеленої кольоровим папером.

  Кухня — це те місце, де ми проводимо дуже багато часу — збираємося всією сім’єю, спілкуємося, їмо, п’ємо чай. Звичайно, приємно, коли нас на кухні нас оточують різні приємні дрібниці для дому. Од.

  Останнім часом все більш популярними в квартирах стають сполучені кухні. Ця мода прийшла до нас із Західних країн, де дуже поширені малогабаритні квартирки, в яких для зручності підлогу.

  Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!