Як провести зустріч випускників? (Частина 4)

Як провести зустріч випускників? (Частина 4)

Як провести зустріч випускників? (Частина 4)

«Що ми вміємо». Як провести зустріч випускників? (Частина 4)

Наступний конкурс розвеселить всіх, навіть чомусь нудьгуючих і сумних. Це розвага можна назвати просто: «ІМПРОВІЗАЦІЯ». Учасникам даються завдання представити на суд журі німу сценку або спробувати зобразити який-небудь предмет, але про те, який предмет буде зображений, журі має здогадатися лише в процесі показу.

Перемога присуджується тим, хто вдаліше всіх зможе зобразити заданий. Теми імпровізації можуть бути самими різними, але приклади деяких ми наведемо. Але головною умовою будь-якого виступу є те, що сценка повинна бути пантомімою, т. Е. Безмовність — головна зброя учасників.

1. Дорогі випускники! Перенесіться назад у часі. Ви ледве вийшли з дитячого саду і вперше йдете до школи, в перший раз в перший клас. Ви нікого не знаєте, забули, куди йти.

А на вулиці дощ. Бідна першокласниця від хвилювання спіткнулася і впала в калюжу. Вставши, розгубилася, намагається стерти бруд з білих шкарпеток.

У підсумку бідна дитина все ж досяг школи.

2. Їдальня на перерві. Цим все сказано. Але для необізнаних пояснюємо: це як буря, ураган і смерч, разом узяті.

Учні змітають з дороги один одного і викладачів заодно, несуться з пиріжками і чаєм, як з шашками напереваги. Ось це-то і постарайтеся зобразити.

3. Йде урок. До дошки йде учень, який не викликає у решти позитивних емоцій. Він, як водиться, до уроку не готовий. Бідолаха чекає підказок.

Але хімія — предмет складний, і в шипінні особливо жалісливих однокласників він мало що розуміє. Бідолаха розгублено каже абсолютну нісенітницю (мімікою, без слів).

4. Заспівайте під фонограму будь-яку відому пісню, щоб сенс її був зрозумілий і доповнював слова. Можна також переграти пісню, надавши їй гумористичне зміст. На підготовку дається 5 хвилин.

Конкурс вчителів «Ми знаємо випускників. чи ні? »

Не тільки випускники хочуть повеселитися. Вчителі — теж люди, не чужі розваг. Так нехай вони візьмуть участь у наступному конкурсі і повеселяться досхочу. Зауважте вчителю очі і постарайтеся описати одного з учнів з його класу.

Але не варто зображувати зовнішність учня. Риси характеру, кумедні випадки, що відбувалися з ним, повинні бути характеристикою загаданого учня. Істинний педагог, який знає і пам’ятає своїх учнів, з легкістю пізнає загаданого людини по такому опису. Але якщо такий опис не дасть результатів, можна дозволити вчителю доторкнутися до предмета опису.

Конкурс «Поборемося?»

Цікаво, хто найсильніший? А давайте перевіримо. Проведемо конкурс з армрестлінгу. Для цього конкурсу наберіть дві команди.

Краще, якщо в них будуть входити учасники з паралельних класів з рівною кількістю гравців. Перемога присуджується тій команді, в якій більше виграли.

Під ранок, якщо випускники ще не стомилися тривалим святкуванням, можете відправитися в парк або в одне з будь-яких пам’ятних місць міста.

Звичайно, вечір зустрічі можна провести не тільки в школі. Відзначити подію можна і в домашніх умовах. Природно, додому не варто запрошувати всіх випускників, так як в квартирі просто не вистачить місця для такої компанії. Цей вечір вийде набагато менш офіційним, ніж у школі.

Місця жартам і веселощам буде набагато більше. Та й що може бути краще свята в колі близьких друзів?

Перш за все слід підрахувати, що конкретно знадобиться для цього вечора. Це може бути застілля або простий фуршет. Але, звичайно, присвячувати весь вечір гуляння не варто.

Свято передбачає веселощі, так що вам доведеться ретельно обміркувати розважальну програму цього свята.

Що стосується меню, то це залишаємо на ваш розсуд, так само як і час проведення свята. Отже, ви зважилися влаштувати вечір випускників у власній квартирі. До підготовки свята можна також залучити і інших однокласників.

Нехай вони підберуть музику до свята і оформлять приміщення за власним бажанням.

Що стосується конкурсів, то їх вибір в квартирі може бути значно багатшими, ніж в стінах улюбленої школи. Коли менше народу, можна використовувати і наведені вище конкурси, і масу інших, про які ми вам і розповімо.

Гра «Золота рибка»

У кожному будинку знайдеться м’яка іграшка. Вибирається ведучий, який кидає іграшку в натовп гравців, що стоять до нього спиною. Якщо учасники зловлять кинуту іграшку, то дають завдання ведучому.

Якщо ж ні, то ведучий дає завдання гравцеві, до якого іграшка впала найближче.

Конкурс пісні «Заспіваймо. »

Суть його полягає в тому, щоб учасники згадали якомога більшу кількість пісень шкільної тематики. Всі знають таку пісеньку, як «Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі». Можна згадати ще безліч пісень про школу і шкільні предмети.

Гра «Розумним море по коліно, розумним школа по плечу»

Існує така гра, в якій з одного довгого слова потрібно скласти якомога більше коротких. Ми її ускладнимо — короткі слова повинні бути шкільної тематики. І якщо хтось придумає слово, яке не має прямого відношення до школи, то повинен пояснити, чому воно «шкільне». Тільки якщо пояснення визнається дотепним і вірним, слово зарахується. І, відповідно, хто придумає більше слів за найкоротший проміжок часу, той і переможе в конкурсі.

Наприклад, слово «можливість». З цього слова складаються такі слова: віз, сон, вісь, ніж і інші. Здавалося б, ніякого зв’язку зі школою немає. Але це лише на перший погляд. Сон — дія, точніше бездіяльність, яким займається більшість на нудному уроці.

Вісь — поняття, що входить до складу координатної площині. І так далі.

Ще веселіше відзначити вечір зустрічі з випускниками на природі, в лісі, на галявині або на березі озера. На лоні природи, крім танців і пісень під гітару, можна зайнятися і рухливими іграми: можна провести різні естафети та змагання.

Гра «Неохота в школу»

Розділіть учасників на дві команди і визначте дистанцію метрів у п’ять. Учасники повинні по черзі доходити до кінця дистанції і назад, але не просто доходити або добігає, а так, щоб п’ята однієї ноги при кроці стосувалася носка іншої, т. Е. Дрібній семенящей ходою. Гра закінчена, коли останній гравець повернеться до початку дистанції, причому перемагає, зрозуміло, та команда, яка виконає все це швидше.

Конкурс «Запізнення»

Учасники цього конкурсу також поділяються на дві команди, до кожної команди приставляється суддя. Визначте дистанцію, приблизно таку ж, як і в попередньому конкурсі. Тільки на цей раз учасники повинні зробити якомога меншу кількість кроків за певну відстань, що і будуть підраховувати члени журі.

Отже, кроки мають бути широкими. Виграє та команда, яка досягла фінішу швидше і при цьому зробила меншу кількість кроків.

Конкурс «Я — маленька конячка»

Якщо в компанії зібралося рівна кількість чоловіків або молодих людей і жінок і дівчат, можна провести наступний конкурс. Чоловіки беруть дівчаток на руки і повинні пробігти з ними на швидкість обрану дистанцію, при цьому не впустивши дорогоцінну ношу. Дистанцією може стати відстань до найближчого дерева чи окружність галявини.

Природно, перемагає найшвидша пара. Але в цьому конкурсі обов’язково треба вибрати вірні вагові категорії, інакше «конячка» просто впаде під «пасажиркою».

Гра «Чи не забув ти школу?»

Вибирається ведучий, який бере в руку м’яч або будь-який підручний предмет, здатний замінити його. Він кидає м’яч у натовп гравців, і той, в кого м’яч потрапляє, має назвати шкільний предмет. Головна умова — щоб предмети не повторювалися. І той, хто не зможе згадати жодного предмета, стає ведучим.

Конкурс на перетягування каната

Простий і давній, як скелет мамонта, конкурс на перетягування каната. Але в нашому випадку він трохи ускладнений і цікавіший. Погодьтеся, про смаки не сперечаються. Улюблені предмети у всіх різні. Комусь подобається фізика або алгебра, а хтось без розуму від англійських дієслів, причому на дух не переносить математичних формул і рівнянь. Що ж, таке життя.

Але можна довести іншим, що будь-який предмет має право на увагу. Розділіть учасників на дві команди: наприклад, одна — шанувальники астрономії, інша — любителі російської мови. І нехай вони змагаються в перетягуванні каната. Програла команда повинна десять разів голосно хором повторити, що без розуму від улюбленого предмета переможців.

Конкурс «Встаньте, діти, встаньте в коло»

Для наступного конкурсу вам знадобиться м’яч. Всі гравці стають у коло. Ведучий — в центрі. Ведучий кидає м’яч одному з гравців, називаючи при цьому будь-який шкільний предмет. Той, кого торкнеться м’яч, повинен згадати якесь визначення зі шкільного курсу названого предмета або П.І.Б. вчителя. Якщо гравець прослухав назву предмета або не зміг швидко зорієнтуватися, він виходить з гри, а щоб повернутися, повинен розповісти шкільний анекдот.

Правильно відповів на питання стає ведучим, а ведучий входить в коло до гравців.

Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть вам створити по-справжньому святкову атмосферу на випускному балу. Адже це свято — вступ у доросле життя колишніх випускників, і він повинен запам’ятатися на все життя.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!