Як по животу визначити стать дитини

Як по животу визначити стать дитини

Як по животу визначити стать дитини

Під час вагітності тіло жінки дуже сильно змінюється, і ці зміни помітні для всіх оточуючих. Тут мається на увазі не тільки психоемоційна сторона, але і, в першу чергу, тіло жінки. Чим більше термін, тим сильніше стає помітний живіт. У когось живіт маленький, акуратний, остренький і практично таким же залишається до пологів. У когось живіт розплився, круглий.

З давніх часів ці «несхожості» зв’язувалися з майбутнім статтю дитини.

Існує дуже багато способів визначення статі майбутньої дитини. Хтось намагається навіть заздалегідь запрограмувати стать дитини, і вираховують дні, в які можна зачати дівчинку або хлопчика. Але чи можна визначити стать дитини, що знаходиться в утробі матері?

Як по животу визначити, хлопчик чи дівчинка там оселилися?

Дуже часто знавцями прийме передбачається стать дитини при вивченні живота майбутньої мами. Нашим бабусі досі переконані в наявності безпосереднього зв’язку між що формою живота і статтю дитини.

Наприклад, вважається, якщо на животі і ногах вагітної жінки з’являються дрібні волоссячко, то буде хлопчик. А якщо живіт широкий, розпливчастий, за формою нагадує кулю і високо розташований, то варто чекати появи дівчинки. Якщо животик стирчить, гострий, форма якого нагадує «огірок», і розташований низько, то народиться хлопчик.

У цьому випадку живіт спрямований вперед, і якщо дивитися на вагітну жінку зі спини, то можна і не здогадатися про те, що в даний момент вона перебуває в цікавому положенні. Якщо помічено випирання живота вправо, то там живе хлопчик, якщо вліво — то дівчинка. Але з цими гіпотезами сучасна медицина не згодна. Вона стверджує, що форма живота не має ніякого відношення до підлоги майбутньої дитини, і визначення статі дитини по животу недоцільно, оскільки форма живота залежить лише від особливостей будови конкретної жінки, а також від розмірів і положення плоду всередині живота.

Згідно з проведеними медичними дослідженнями, якщо живіт випирає вперед, то мами має досить вузькими стегнами, і малюкові некомфортно розташуватися іншим чином, оскільки йому тісно. Якщо у вагітної широкий таз, то для майбутньої дитини в утробі набагато більше місця для комфортного розміщення, тому живіт розпливається і розтікається по боках. Таким чином, за словами фахівців, неможливо визначити стать дитини по животу.

Також з медичної точкою зору згодні і багато що відбулися батьки, у яких прогнози не підтвердилися, але все ж велика кількість людей продовжують вірити цій прикметі. Адже ще до появи УЗД бабками-повитуха практично завжди правильно прогнозували стать дитини за формою живота і за його внутрішньоутробного поведінки.

Ще нашими предками робилися неодноразові спроби визначити стать дитини за формою живота протягом багатьох століть. Цей метод визначення широко використовується і до цього дня. Кожній вагітною жінкою щодня відчуваються на своєму животі погляди друзів, знайомих чи просто перехожих, і часто багато хто намагається висловити своє припущення про те, хто ж буде: хлопчик чи дівчинка.

Визначити стать дитини по живота вагітної також можна по наявності або відсутності талії. Хлопчиками залишається талія мами без змін: тобто як була до вагітності, так і залишається протягом усього часу виношування сина. А дівчатка ж не залишають і натяку на талію, оскільки живіт рівномірно розподіляється по боках.

За іншою приймете стать дитини можна визначити, взявши нитку з голкою і потримавши її над животом. Якщо голка описує кола над животом, то варто чекати хлопчика, а якщо буде голка гойдається з боку в бік, то буде дівчинка.

Варто чи ні вірити народним прикметам для визначення статі майбутньої дитини кожна вагітна жінка вирішує для себе сама. До того ж кожної майбутньої мами відомо, що точне визначення статі дитини можливе тільки після пологів.

Настійно вам рекомендуємо приступати до лікування після консультації з лікарем!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!