Як накрутити волосся на бігуді?

Як накрутити волосся на бігуді?

Як накрутити волосся на бігуді?

Кучерики – чи то це пустотливі чуприну, чи то ніжні та романтичні локони, здатні вдосконалити образ будь-якої жінки. Кучеряві пасма – це одночасно і святкова, і повсякденна зачіска. Кращий спосіб отримати кучері – скористатися бігуді. От тільки щоб виглядати так, як хотілося б, потрібно вміти ними користуватися.

Сьогодні Секрети Досконалості навчать, як самостійно накрутити волосся на бігуді. щоб результат виявився найкращим.

Як накрутити волосся на бігуді: основні правила.

Щоб отримати красиві і, що важливо, безпечні для здоров’я волосся кучері, потрібно знати, з якого матеріалу повинні бути зроблені бігуді: застосування металевих бігуді загрожує електризацією волосся і перетином їх кінчиків . Бігуді з дерева з часом темніють і починають бруднити волосся. Найбільш шкідливий, хоча і найефективніший спосіб накрутити волосся – термобігуді. Користуватися ними слід вкрай рідко. Найбезпечніший варіант – пластмасові бігуді.

Сучасні бігуді, мають м’яку бархатисту поверхню, наносять мінімальної шкоди волоссю, забезпечуючи непоганий результат. Застосовують також гумові та поролонові бігуді, що дозволяють надавати пасмам різну форму.

Способи закріплення бігуді

Техніка накручування волосся на бігуді нескладна. Потрібно лише знати основні правила, які, як правило, не залежать від різновиду бігуді:

    Після миття їх злегка підсушують і починають накручувати на бігуді. Якщо волосся не густе, за допомогою кучерів їм можна надати об’єм. Для цього їх поділяють на мінімальні по товщині пасма, при цьому бігуді розташовують якомога частіше. Якщо хочеться мати більші пасма, використовують бігуді з великим діаметром, щоб отримати дрібні локони, розмір бігуді повинен бути менше. Починаючи накручувати волосся, їх поділяють на рівні проділи, добре прочісуючи. Якщо при цьому обробити локони лаком або пінкою, кучері протримаються довше.

Під час накручування стежать, щоб кінчики волос не загиналися і лягали на бігуді рівно, інакше в результаті локони будуть некрасиво вигнуті. Красиві кучері виходять, якщо загортати пасма на бігуді всередину. При цьому волосся повинні бути накручені щільно, але без надзвичайних зусиль, не можна перетягувати їх. Якщо в процесі накручування неакуратно поводитися з волоссям (сильно тягнути їх або смикати, щоб розплутати), можна пошкодити їх цибулини, а це – перша причина випадіння волосся.

Як накрутити волосся на бігуді: варіанти.

В залежності від розташування та напрямки бігуді можна домогтися різних варіантів кучерів. Так, щоб отримати великі локони ззаду, бігуді розташовують у вертикальному або похилому положенні. Щоб отримати красиві і рівномірні локони, власниці довгого волосся у верхній частині голови накручують їх на більш великі бігуді, в потиличній частині беруть бігуді поменше, а внизу, ближче до шиї – найдрібніші.

Якщо волосся коротке, їх, як правило, накручують тільки у верхній частині.

Максимальний час, на яке можна залишити бігуді на волоссі, — година. Коли бігуді знімають з волосся, пасма розчісують в певному напрямку, в залежності від необхідної зачіски. Якщо застосовують термобігуді, волосся не розчісують близько 20 хвилин після розкручування.

Як накрутити волосся на бігуді: наостанок.

Дуже шкодить волоссю накрутка на всю ніч, так само, як і постійне використання бігуді – це загрожує стоншуванням, ослабленням і випаданням волосся. Особливо це важливо знати власницям довгого волосся, так як вони першими страждають від пересушування. Як результат – ламкі, схильні до випадання волосся, посічені кінці.

Небажано також сушити волосся феном, накрутивши їх на бігуді.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!