Хімічна завивка волосся і біозавивка

Хімічна завивка волосся і біозавивка

Хімічна завивка волосся і біозавивка

Хімічна завивка волосся, а віднедавна і біо хімічна завивка сьогодні користуються незаперечною перевагою. Подібна послуга популярна завдяки властивості надавати волоссю чудовий обсяг, створити красиву, стильну зачіску, що зберігає свою форму на довгий час.

Сучасна біозавивка являє собою м’який вплив на волосяний покрив. Вона не містить аміаку і тоігліколевую кислоту. тому пошкодження волоса буде мінімально.

Також важливий високий професіоналізм майстра, який виконує свою роботу. Якщо біозавивка зроблена якісно, ​​Ваша зачіска буде триматися максимально довго, не травмуючи волосся. Щоб клієнти були задоволені, майстри нашого салону краси зроблять все можливе.

У нашому салоні представлені біохімічні завивки, які завоювали довіру у нас і наших клієнтів.

New! Японська лікувальна завивка Pila Fix Form від LEBEL

Це новий продукт в лінійці Plia Fix Form від Lebel.

Молекулярне моделювання PLIA від Lebel це втілення ідеальної стійкою укладання волосся, яка дозволяє отримувати розкішні локони, пустотливі кучері, м’які хвилі або повітряний об’єм з пружною тривимірної текстурою на волоссі будь-якого типу і ступеня ушкодження.

До складу засобів PLIA включений унікальний комплекс активних компонентів, який сприяє моделюванню форми волосся на молекулярному рівні, і набір відходу з амінокислот, поліпептидів, СМС коктейлю і фітостерини, що сприяє зміцненню і поліпшенню якості волосся в процесі створення форми.

Залежно від обраного типу моделювання, стійкість форми зберігається від 2-х тижнів до 2-х місяців, або від 3-х до 6-ти місяців.

Інтелектуальна косметика Plia Fix Form від LebeL створена для збереження та примноження природної краси Вашого волосся!

"Кудрі АНГЕЛА"

Знаменита завивка "Кудрі Ангела" містить революційну формулу без аміаку, без тиогликолевой кислоти або її сочитание. Формула складу для завивки волосся, збагачена рослинними протеїнами, структурними амінокислотами і відновним комплексом PBBS.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!