Група крові. Вплив групи крові на характер людини

Група крові. Вплив групи крові на характер людини

Група крові. Вплив групи крові на характер людини

Група крові людини не залежить від раси, статі чи віку. Вона передається у спадок і до кінця життя незмінна. В якійсь мірі вона зумовлює наші нахили, характер і прихильності.

Все це підтвердили дослідження більше мільйона жителів японських островів.

Японський вчений Мурад Мамедов так охарактеризував людей з різними групами крові:

1 група крові — 0

Володарі цієї групи крові енергійні, товариські, у них міцне здоров’я, сильна воля. Стійкі до неврозів, швидко відновлюють сили. Ці люди не позбавлені емоційності, невтомні в прагненні до успіху і лідерства.

У той же час дуже ревниві, метушливі й амбітні. Все це, однак, не заважає їм бути хорошими друзями.

Володарі цієї групи крові старанні й обов’язкові, сумлінно ставляться до справи, працюють навіть в умовах сильного стресу. Хороші друзі і, як правило, люди здатні. У всьому люблять гармонію, спокій і порядок. Чутливі, терплячі і доброзичливі.

Вони — максималісти. Їх недоліки — упертість і нездатність розслабитися.

3 група крові — В

Цієї групи крові мають люди делікатні, вразливі, спокійні, але пред’являють дуже високі вимоги — до самих себе і до оточуючих. Як правило, це індивідуалісти — явні, неприкриті, схильні чинити, як їм подобається. Вони легко до всього пристосовуються, гнучкі і не страждають відсутністю уяви.

Владні і творчі особистості. Проте бажання бути незалежними іноді може перетворитися на їхню слабкість.

4 група крові АВ

Найчастіше ці люди керуються в житті емоціями та почуттями, які беруть гору над здоровим глуздом і розрахунком. Спокійні й урівноважені. Зазвичай їх люблять друзі та знайомі.

Вони вміють розважати, тактовні і справедливі по відношенню до оточуючих. Але іноді бувають різання. Крім того, насилу приймають рішення.

Ці люди мислителі. Найбільше конфліктують самі з собою.

Імунолог Віктор Іванович Печерський — Все це вірно, — але я б ще додав, що людям з першою групою крові корисний фізична праця. І, уявіть, їм не шкодить алкоголь. Ті, у кого друга група, переносять спиртне з працею. І ще додавання. Звичайно, у наш нелегкий час тема харчування — важка, проте, запам’ятайте: людям з першою групою крові більше підходить яловичина і кури, а володарям другої групи — свинина. Вони її краще засвоюють.

Для третьої групи — баранина і кролятина.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями! Отримайте +1 до Карме 🙂

І трохи нижче залиште коментар.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!