Готуємо пиріжки з грибами і куркою

Готуємо пиріжки з грибами і куркою

Готуємо пиріжки з грибами і куркою

Приготування пиріжків — справа захоплююча, цікаве і, найголовніше — вдячна. Навряд чи хоч в одній сім’ї є ті, хто їх не любить. Правда, начинки всі воліють різні — м’ясні, картопляні, капустяні або ягідні.

Звичайно, часто пиріжки не готують — і з тестом метушні багато, і для фігури наслідки не найкращі, тому і вважаються вони блюдом святковим або недільним. Адже час на їх приготування у багатьох господинь з’являється тільки у вихідні дні. Хоча, якщо дуже хочеться, то можна купити готове тісто в магазині — дріжджове або листкове, не важливо.

В останньому випадку вийдуть не пиріжки навіть, а круасани.

Та й з начинкою особливих турбот не буде, якщо ви вирішите приготувати пиріжки печені з куркою і грибами. Куряче філе може побут як відварною, так і сирим, а гриби — свіжі або мариновані. Готуйте з того, що є, не намагайтеся строго слідувати рецептом.

Такі експромти часто призводять до того, що в сім’ї з’являється нове улюблене всіма блюдо.

Пиріжки з куркою і грибами цілком можуть стати одним з таких страв: при мінімальних зусиллях (особливо за умови покупки готового тіста) ви зможете нагодувати сім’ю смачним і ситним обідом, подавши до пиріжків свіжий курячий бульйон.

Приготування страви за рецептом «Пиріжки з грибами і куркою печені»:

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!