Футболки з прикольними написами для майбутніх мам

Футболки з прикольними написами для майбутніх мам

Футболки з прикольними написами для майбутніх мам

Для більшості жінок вагітність — Це радісна подія, яка вмить може перевернути весь світ. Майбутня мама все бачить по-іншому, все навколо стає яскравішим і цікавішим. Змінюється не тільки зовнішність вагітної, але і її внутрішній стан — хочеться свята, хочеться розповісти про свою великої радості оточуючим!

Саме тому багато майбутніх мам знаходять відмінний спосіб поділитися своєю радістю з оточуючими. І спосіб цей простий   футболки для вагітних з прикольною написом або смішним малюнком.

Така футболка — це цілком реальний і популярний спосіб підвищити настрій собі, майбутньому батькові і всім оточуючим. Весела напис на футболці здатна змусити посміхатися навіть самого похмурого песиміста.

Забавну футболку можна зробити своїми руками, можна купити, можна отримати під замовлення, придумавши свою власну оригінальну напис.

У будь-якому випадку вибір, створення і покупка прикольною футболки. безумовно, творчий процес, який доставляє масу приємних відчуттів.

Футболка, зроблена своїми руками , Може стати відмінним подарунком для вагітної. Зробити її досить просто:

1. Купуємо звичайну білу футболку з бавовни і чорну акрилову фарбу для роботи по тканинах.

2. Вибираємо вподобаний малюнок або напис, і акуратно наносимо його на трафарет жирним шаром.

3. Кладемо трафарет під лицьову сторону футболки і обводимо його чорним контуром.

Колір фарби та футболки може бути абсолютно різним, а замість чорного контуру можна купити яскраві фарби по тканині і розфарбувати обрану картинку.

Можна також доповнити картинку на футболці намистинками, паєтками, гудзичками і шматочками тканини. Однак потрібно розуміти, що робота з фарбами вимагає певних навичок, зате зроблена своїми руками футболка, здатна порадувати будь-яку майбутню маму, особливо, якщо вона була зроблена майбутнім батьком.

Мабуть, ще більш простим способом придбати прикольні футболки для майбутніх мам — це купити вже готову футболку або замовити її в інтернет-магазині.

Футболки для майбутніх мам мають спеціальний крій і виготовляються з натуральної бавовни, щоб жінка завжди відчувала себе комфортно.

Футболка повинна бути зручною і практичною, адже потрібно не забувати, що животик вагітної збільшується щомісяця. У магазинах можна вибрати таку футболку, яку вагітна буде носити з найперших місяців і аж до самих пологів.

Даний вид одягу прекрасно поєднується з різними речами: комбінезон, джинси, спідниця — з прикольною футболкою можливо носити практично все! (Звичайно, під діловий костюм її, все ж, не варто одягати).

Більше того, футболка зі смішними написами може стати родзинкою у повсякденному одязі майбутньої мами. Завдяки їй можна похвалитися про своє «цікаве» положенні, а можна, навпаки, приховати животик від цікавих поглядів сторонніх.

Кілька разів спостерігала картину в громадському транспорті, де похмурі і часто нічого не помічають пасажири не дуже квапляться поступитися місцем вагітній з досить великим животиком, заходить майбутня мама. з посмішкою, з чудовим настроєм. Одяг проста джинси да футболка. Тільки от з футболки махає ручкою малюк, і напис свідчить «Поступіться мамі місце» або «Я не товста, я вагітна».

Як тут не посміхнутися у відповідь? Пасажири посміхаються, дружно встають і проявляють інші знаки уваги (хоча, звичайно, «сухарі» є і будуть завжди).

Зручним і простим способом придбання футболок є покупка в інтернет-магазині. Найчастіше, у вагітної жінки немає можливості поїхати у віддалений магазин, а хороший віртуальний ресурс надасть:

• Зручний вибір з великого асортименту.

• Можливість проявити свою індивідуальність і замовити свою власну картинку або напис.

• Відмінна якість футболок і написів. Футболки добре зберігають свою первинну форму, написи і малюнки не вицвітають і не псуються після прання.

• Оплату зручним способом.

Футболка — це вже давно популярний і зручний вид одягу для самих різних людей, і для вагітних в тому числі. Ну а футболка для вагітних з прикольними написами і картинками. може стати відмінним подарунком-сюрпризом, який зробить дев’ять місяців очікування позитивними і насиченими приємними подіями. А якщо ще замовити і аналогічну футболку татові (наприклад, з написом «Акція Вагітний тато: відрости животик, підтримай дружину»)!

Тоді і малюк буде щасливим, адже усміхнені батьки це здОрово!

Яскраво, забавно і смішно — це те, що може дозволити собі майбутня мама!

Хочете поділитися з друзями інформацією статті в соц.сетях? Публікуйте посилання на своїй сторінці за допомогою кнопок

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!