Ефективні вправи для схуднення

Ефективні вправи для схуднення

Ефективні вправи для схуднення

Читайте також:

Ми підібрали прості але ефективні вправи для схуднення. які приносять явні результати. Правильна війна проти зайвої ваги задіє, крім дієт, порад психолога і різних лікарських препаратів, ще безліч різних способів, у тому числі і ефективні вправи для схуднення. Провідну роль у цьому відважного битві, де головним ворогом виступають ожиріння і зайві кілограми, грає фізичне навантаження.

Природно, що пара походів в тренажерний зал не покажуть бажаного результату, на цей випадок є комплексні заняття для схуднення, які цілком припустимо виконувати вдома щодня.

Такі собі прийомчики в об’єднанні з підходящими препаратами, дієтичним харчуванням і допомогою психолога, зрозуміло, принесуть очікуваний ефект. Нижче представлені деякі прості вправи, до яких вдаються для досягнення ідеальної фігури.

1. Дуже ефективна ходьба швидким кроком з гантелями. Дана вправа можна почати з повільного кроку без обтяження, але хвилин через 10, коли тіло розігріється беріть в руки гантелі і продовжуйте йти з ними ще 10-20 хвилин. Наприкінці цієї вправи можна навіть перейти на повільний біг, але якщо вам буде важко, то не варто.

Для виконання даної вправи ідеально підійде бігова доріжка, але через брак такої, ви можете ходити в парку або вдома, якщо дозволяє площа.

2. Віджимання від підлоги досить ефективна вправа для схуднення, тому що його виконанні задіяна вся мускулатура тіла і організм отримує величезний метаболічний ефект.

Початкове положення: упор лежачи, руки знаходяться на відстані приблизно 40-45 см один від одного. Роблячи вдих, опускайтеся вниз, до тих пір, поки груди не торкнеться підлоги. На видиху зусиллям грудних м’язів, поверніться у вихідне положення, потім затримайтеся у верхній точці на секунду і знову опустіться і повторіть потрібну кількість разів.

Виконуйте 20 разів по 4-5 підходів.

3. Наступна вправа називається «Батерфляй», тут задіяні м’язи рук і грудей. Початкове положення: Випряміть руки з гантелями перед собою — повільно і одночасно розводьте їх у сторони, і назад. Виконайте 10-12 разів по 3-4 підходи.

4. Дана вправа сприяє схудненню рук і поліпшенню форми бюста. Початкове положення: візьміть у руки гантелі, зігніть руки в ліктях, щільно зімкніть їх перед собою, потім повільно розводите руки в сторони і назад повертайтеся у вихідне положення. Виконайте 20 разів по 3-4 підходи.

5. Вправа для зменшення об’єму талії. Прийміть положення стоячи, ноги на ширині плечей, руки з гантелями опущені уздовж тулуба. Повільно робіть нахил вправо, потім вліво, і назад вправо, і вліво не затримуючись надовго в одному положенні.

Виконайте 35-40 повторень по 3-4 підходи.

6. Вправа присідання з гантелями задіє сідничні м’язи і м’язи ніг.

Прийміть положення стоячи, ноги на ширині плечей, в руках гантелі, спина рівна, починайте присідати, до тих пір, поки ноги не зігнутися в колінах і будуть утворювати прямий кут. Затримайтеся в такому положенні не секунду і піднімайтеся поки ноги не випростовується.

7. Вправа випади з гантелями досить ефективні при схудненні, особливо для ніг і сідниць.

Прийміть положення стоячи, руки з гантелями вздовж тіла, спина рівна. Зробіть великий крок вперед і присідайте на цю ж ногу, до тих пір, поки нога не утворює в коліні прямий кут. Затримайтеся в такому положенні на секунду, потім поверніться у вихідну позицію. Виконуйте випади спочатку на одну, потім на второю ногу.

Виконуйте 25-30 повторень по 4 підходи на кожну ногу.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!