Дві дівчини займаються гарячим сексом з хлопцем біля басейну

Дві дівчини займаються гарячим сексом з хлопцем біля басейну

Дві дівчини займаються гарячим сексом з хлопцем біля басейну

Опинившись на шикарному курорті, молодий хлопець вирішує вийти прогулятися до басейну. Залишившись один незабаром він зауважує біля себе двох сексапільних красунь.

Бачачи, що вони не проти побешкетувати, він запрошує дівчаток до себе на лежак. Підійшовши до нього, вони починають удвох цілувати хлопця, іноді перериваючись на один-одного. Поки одна подружка, опускаючись все нижче і нижче до плавок пестить хлопця, інша дістає з сумочки великий скляний флоллоімітатор і починає з ним грати ротиком.

Звільнивши хлопця від плавок, вони по-очередііграются з його члени не забиваяпрі цьому пестити свої мокрі кицьки пальчиками.

Поки одна красуня ніжно смокче член, а інша лиже яйця, хлопець вставляє штучний фалос по черзі в кожну кицьку. Відірвавшись від члена, одна дівчина схиляється над розкритою вагиной своєї подружки і язичком проникає в піхву, допомагаючи при цьому собі пальчиками. Довівши до оргазму, вона вирішує сама отримати задоволення і, піднявшись на хлопця, просить свою подружку вставити його великий член в її попку.

Поцілувавши її анус і змочивши своїм соком, дівчина облизує член і направляє його в попку своєї кращої подружки. Яка не звикла до такого розміру красуня кричить і стогне, що б вони зупинилися, але її прохання стають все тихіше й тихіше. І ось під шум води і природи, сплітаючись все троем в одне ціле хлопець кінчає, заливаючи попку своєї гарячої спермою.

Витікаючи, яка стікала прямо в рот іншій дівчині склонившейся і вилизувати їх двох.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!