Дія имудона відгуки пацієнтів і думка лікарів

Дія имудона відгуки пацієнтів і думка лікарів

Дія имудона відгуки пацієнтів і думка лікарів

Имудон — це полівалентний антигенний комплекс, що складається з суміші лизатов бактерій, найбільш часто викликають запальні інфекції глотки і порожнини рота. Іншими словами, це імуностимулюючий препарат місцевої дії. Ліки випускається в таблетках, які треба розсмоктувати в роті по 1 штуці кожні кілька годин, так, щоб добова доза для дорослих і підлітків становила 8 таблеток при лікуванні і 3-6 для профілактики, для дітей старше 3 років — 6 таблеток для лікування і 3 для профілактики. Давайте розглянемо, які на дію имудона відгуки різних груп пацієнтів.

На дію имудона відгуки батьків

Досить багато батьків відзначають позитивний терапевтичний ефект після використання имудона. Відгуки в основному стосуються випадків застосування його при простудних захворюваннях на ранніх стадіях або при затяжних, погано піддаються лікуванню інфекціях. В результаті застосування ліків одужання настає швидше і відзначається довгий наступний період хорошого імунітету, тобто дітки перестають часто хворіти.

У дуже маленьких пацієнтів нерідко розвиваються кишкові кольки, які добре знімаються но-шпой.

При використанні в період гострої стадії запалення часто спостерігається, навпаки, погіршення стану:

 • сильне підвищення температури;
 • лихоманка;
 • озноб;
 • загальні симптоми інтоксикації.
 • Багатьом діткам не подобається смак ліки, воно схоже на «шипучі таблетки». Може з’явитися подразнення у роті через цю «шипучість».

  На имудон відгуки дорослих пацієнтів

  Також, як і у випадку з дітьми, є чимало людей, яким допоміг препарат. Однак багато хворих відзначають появу роздратування в роті після декількох таблеток. Коліки і нудота у дорослих розвиваються набагато рідше, ніж у дітей, а ось різке, сильне підвищення температури, озноб і яскраві симптоми інтоксикації — досить часті скарги.

  Думка лікарів

  Имудон — Цілком ефективний препарат, але він дійсно часто призводить до розвитку подразнення слизової рота. Це особливо небажано при стоматиті, коли будь-яке незначне роздратування багаторазово посилює страждання пацієнта.

  Досить невелика кількість людей відзначають відсутність ефекту. Имудон або допомагає, або призводить до швидкого розвитку ускладнень. На відсутність результату найчастіше скаржаться, когдапріменяют препарат в запущених випадках. Справа в тому, що тільки имудон в таких ситуаціях дійсно малоефективний.

  Тут потрібно комплексне лікування.

  Різке підвищення температури і бурхливий розвиток інтоксикації зазвичай розвиваються, коли ліки починають приймати в розпал хвороби. Треба розуміти, що це імуностимулятор і якщо інфекція перебуває на піку, то імунітет сам непогано бореться. Йому треба лише допомогти, але не стимулювати. Температура, лихоманка, озноб, ломота в м’язах і кістках — це все ознаки боротьби імунної системи з інфекцією.

  Якщо ще і простимулювати цю боротьбу, самі розумієте, що вийде. А якщо все ж це робити, то дуже акуратно, а не форсованими дозами. Доцільно використовувати имудон або на самому початку, при перших ознаках інфекції. або при затяжному перебігу процесу, коли явно виражене ослаблення імунітету, а також для профілактики.

  Звичайно, не варто забувати про побічні ефекти, які можуть бути у кого завгодно. І, зрозуміло, пам’ятайте про протипоказання. Часто мами думають, що раз дітям до 3 років не можна, то половинку таблетки можна. Це абсолютно невірно.

  Це треба обов’язково знати

  • Пацієнтам, яким слід обмежувати себе в споживанні солі, треба враховувати, що одна таблетка містить в собі 15 мг натрію.
  • Після розсмоктування таблетки пити і їсти можна тільки через годину, інакше терапевтичний ефект буде значно нижче.
  • При бронхіальній астмі, коли підвищена чутливість до бактеріальної лізаті, ліки можуть спровокувати напад.
  • Ліки знижує концентрацію уваги, але даних про вплив при водінні на сьогодні немає.
 • Маленькі дітки повинні приймати ліки під контролем дорослих, щоб уникнути аспірації.
 • Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!