Декоративні штучні дерева в інтер’єр

Декоративні штучні дерева в інтер'єр

Декоративні штучні дерева в інтер’єр

Ідеї, які народжує захоплення фітодизайном, залучають все більше і більше прихильників. Однак далеко не завжди стає можливим прикрасити простір живими рослинами, оскільки вони вимагають регулярного догляду і достатнього рівня освітлення. Саме тому часто зустрічаються пропозиції купити штучні дерева та квіти.

Не варто лякатися ненатуральності виробів — використовувані технології і матеріали дозволяють створювати максимально наближені до оригіналу штучні аналоги. Більш того, відтворювані моделі часто схожі не тільки зовні, але передають тактильні відчуття, що нагадують дотик до натурального рослині.

Дерева, які ми вибираємо

Декоративні штучні дерева в інтер’єр можна вибирати керуючись тими ж принципами, що і при підборі натурального аналога. Найбільш часто в якості прототипів для штучних дерев вибирають рослини з густою кроною або виразною формою листя.

Продаж штучних дерев для дому — одне з асортиментних напрямків Nobilis Marco. задіяне для того, щоб кожен клієнт міг в повному мірою використовувати моделі бренду в інтер’єрі навіть за відсутності належних умов для висадки живих рослин.

В асортименті представлені найбільш популярні види дерев, серед яких є моделі з виразним листяним покривом і квітучою кроною. Дерева, починаючи з традиційних фікусів і закінчуючи квітучими персиком і магнолією, відмінно поєднуються з кашпо з колекцій Nobilis Marco. Вони виглядають натурально і елегантно в поєднанні з різними моделями, відповідними за стилем, будь це бетонні кашпо або вироби з натурального ротанга.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!