Ці-Діти: вікова психологія, розвиток і виховання дітей.

Ці-Діти: вікова психологія, розвиток і виховання дітей.

Ці-Діти: вікова психологія, розвиток і виховання дітей.

версія

для друку

Пальчикові ігри для гіперактивних дітей

Педагог може почати гри з повідомлення про те, що зараз пальчики дітей почнуть "перетворюватися" то в казкових персонажів, то в забавних звіряток, то в екзотичних тварин. Потім слід запропонувати кілька ігор, подібних наведеним нижче.

"Багатоніжки"

Перед початком гри руки знаходяться на краю парти. За сигналом вчителя багатоніжки починають рухатися до протилежного краю парти або в будь-якому іншому, заданому учителем, напрямку. У русі беруть участь всі п’ять пальців.

"Двуножкі"

Гра проводиться аналогічно попередньої, але в гонках беруть участь тільки 2 пальці: вказівний і середній. Решта притиснуті до долоні. Можна влаштовувати гонки між "двуножкамі" лівої і правої руки, між "двуножкамі" сусідів по парті.

"Слони"

Середній палець правої або лівої руки перетворюється в "хобот", Решта — в "ноги слона". Слону забороняється підстрибувати і стосуватися хоботом землі, при ходьбі він повинен спиратися на всі чотири лапи. Можливі також гонки слонів.

У всіх цих іграх спочатку дається завдання "Хто швидше всіх добіжить до краю столу?", А потім "Хто ПОВІЛЬНІШЕ всіх, але жодного разу не зупинившись, дійде до краю столу?" Саме в такому вигляді гра стає грою для гіперактивних, оскільки буде розвивати вміння стримуватися.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!