Чорне плаття

Чорне плаття

Чорне плаття

Чорне плаття давним-давно є не просто предметом одягу, воно уособлює собою цілу концепцію, культову річ, що знаходить всюди своє втілення. І абсолютно неважливо, що модно в нинішньому сезоні: жінки довіряють йому, бо воно гарантує їм бездоганний стиль. Ще більше його популярність зростає напередодні свят.

З тих пір, як легендарне плаття з’явилося на світ, захоплення жінок їм не згасає майже вже ціле століття, тому що воно викликало справжній фурор, відрізняючись, насамперед, своєю демократичністю.

А створила це дивовижне плаття Мадемуазель Коко Шанель в 1926 році в пам’ять про свого коханого. До того часу чорний колір, асоціювався з трауром і успіхом не користувався. Але, після появи маленького чорного плаття цей колір став дуже популярним.

Оскільки Коко вважала самими некрасивими з усіх частин жіночого тіла коліна, то плаття, створене нею, прикривало їх. Відрізнялося воно також і простим напівкруглим вирізом, вузькими довгими рукавами і відсутністю будь-яких надмірностей: бахроми, гудзиків і оборок. Варто було чорне плаття досить-таки не дорого, тому його могла дозволити собі будь-яка жінка, навіть з не дуже високим доходом.

Тому що маючи тільки одне таке плаття, за допомогою аксесуарів можна було створювати безліч різних варіантів, щоб завжди виглядати по-новому.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!