Бірюзовий колір в інтер’єрі квартири: фото ідеї

Бірюзовий колір в інтер'єрі квартири: фото ідеї

Бірюзовий колір в інтер’єрі квартири: фото ідеї

З розкішного вибору фарб і відтінків, що існують на землі багато колери, незаслужено обділені увагою. Одним з таких «ізгоїв» для дизайнерів інтер’єрів, є бірюзовий колір. Чомусь цю комбінацію зеленого та блакитного, можна зустріти хіба що у ванній кімнаті. А адже ніжний тон неба, майстерно переплітається з морським відтінком, виглядає дуже цікаво у вітальнях і спальнях, як представлено на фото.

Навіть для дитячих кімнат цей колір підходить якнайкраще.

Сила колера

Колірні поєднання

Рожевий з додаванням білого.

Чорний і глибокий синій.

Сонячний жовтий, коричневий і апельсиновий.

Як бачимо, бірюзовий колір можна поєднувати з іншими тонами і відтінками, грамотно поєднуючи їх в облаштуванні житла і створюючи при цьому, неповторні інтер’єри.

Тонкощі обробки

Незважаючи на те, що бірюзовий відтінок є універсальним і придатним до будь-якому приміщенню, важливо правильно використовувати його в інтер’єрі. Приміром, в малогабаритних спальнях, дитячих і віталень, можна пофарбувати або обклеїти стіни шпалерами світло-бірюзового кольору і приміщення моментально перетвориться з незатишній у світлу і радісну кімнату. На фото ми бачимо вітальню в бірюзовому кольорі.

Важливо відзначити, що синьо-зелений колір ні коли не виглядає дешево. Навпаки, якщо цей тон використаний у ванній кімнаті, то приміщення набуває вигляду свіжого, місцями стерильного. У гостьовій кімнаті, бірюзовий колір надає помпезності і розкоші.

А спробуйте забарвити в ніжний синьо-зелений відтінок кухонний фартух над робочою поверхнею, кухня відразу ж придбає особливу родзинку.

Меблі та аксесуари

Блакитний, ніжно-зеленим і бірюзовий кольори завжди символізували чистоту водної та повітряної стихії. Саме тому, інтер’єри квартир, в яких використовуються ці відтінки, несуть в собі заряд чудового настрою і весняної свіжості. Ось чому кухонні меблі, виконана в цьому кольорі, перетворює кухню, додаючи радісних ноток.

Якщо ж квартира виконана в пісочному або вершковому відтінку, придбайте бірюзовий диван, приміром, такий як показаний на фото, або килим. Кімната відразу ж заграє особливими фарбами. Відмінним варіантом оформлення є прийом з використанням бірюзових тонів в комбінації з солом’яними і деревними відтінками. Таке поєднання підходить для малогабаритних вітальнях, оскільки воно додає простору.

В даному випадку дерев’яні поверхні дарують приміщенню теплоту, а бірюзові відтінки насичують енергійністю. У доповненні до такого інтер’єру можна додати освітлення жовтого кольору. І тоді атмосфера в квартирі стане справді теплою і по-домашньому теплою.

При неможливості або небажання робити ремонт у квартирі, можна колишній інтер’єр оживити за допомогою аксесуарів бірюзового кольору. Це бути можуть подушки, покривала на диван і крісла, посуд із скла синьо-зеленого відтінку, і навіть, люстри з плафонами бажаного відтінку.

Використовуємо бірюзовий тон в облаштуванні різних кімнат

Цей колір настільки глибокий і багатогранний, що його можна використовувати в будь-якій кімнаті квартири. Західні дизайнери дуже люблять ненасичений колір морської хвилі, який можна застосовувати для оформлення кухонь, віталень, спалень. Для дитячих куточків, рекомендується використовувати при оформленні інтер’єру насичений бірюзовий тон, який одночасно наповнює простір радісними нотками і трохи заспокоює нервову систему людини. Чи не правда?

Це чудовий варіант для облаштування приміщення, призначених для маленьких непосид.

Можливо, трохи несподівано, але колір морської хвилі підходить і для оформлення інтер’єру робочого кабінету. Такий приклад, ми бачимо на фото. Стіни, пофарбовані в такий колір, що не будуть відволікати від роботи і одночасно з цим, не будуть викликати відчуття сонливості і гноблення.

Підводячи підсумки необхідно зазначити, що не слід боятися використовувати бірюзовий колір при створенні інтер’єру. У кожну кімнату квартири, можна підібрати свій відтінок цього багатогранно і глибокого кольору, щоб в результаті вийшло оригінальне оформлення. Крім того, використовуючи поради дизайнерів і додаючи свої ідеї, можна дуже красиво і оригінально оформити інтер’єр в бірюзовому кольорі.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!