Безопераційне лікування геморою

Безопераційне лікування геморою

Безопераційне лікування геморою

В ОН КЛІНІК в даний час широко застосовують малотравматичні (малоінвазивні), нехирургические способи лікування гемороїдальної хвороби, що дозволяють обійтися без операції, а значить: без болю, без розрізів, без крові. У більшості країн світу хірургічне лікування геморою призначають для 17 – 21% пацієнтів; решти лікують малоінвазивними способами. До них відносяться:

 • склеротерапія;
 • інфрачервона фотокоагуляція гемороїдальних вузлів;
 • лігування латексними кільцями;
 • електрокоагуляція;
 • шовні лігування гемороїдальних артерій та ін.
 • В даний час основний метод лікування геморою в ОН КЛІНІК – технологія DHAL (Dopplerguided haemorrhoidal artery ligation – шовні лігування гемороїдальних артерій під контролем ультразвукової допплерометрії).

  Аноскоп з мініатюрним допплер-пристроєм вводиться в задній прохід. Датчик знімає коливання з гемороїдальної артерії, перетворює їх в звуковий сигнал. Це дозволяє хірургові точно визначати місце розташування артерій, що йдуть до внутрішнього гемороїдальних вузла. Потім проводиться перев’язка артерії.

  Оскільки шви накладаються в просвіті кишки, де відсутні больові рецептори, процедура безболісна. Артеріальний приплив крові до гемороїдальних вузла припиняється, вузли починають стискатися. Через 7 — 14 днів вузли значно зменшуються і ознаки захворювання проходять.

  Метод DHAL особливо ефективний на II і III стадії геморою.

  Як правило, у пацієнтів з III і IV стадією захворювання випадає слизова оболонка прямої кишки, що вимагає її підйому (ліфтингу). У таких випадках процедуру DHAL доповнюють ліфтингом слизової (процедура RAR): стібками, зробленими від вершини до основи внутрішнього гемороїдального вузла, обв’язують вузол. Кінці нитки пов’язують, вузол підтягують наверх. За рахунок цього гемороїдальну сплетіння піднімається туди, де воно існувало.

  Таким чином, відновлюється нормальна анатомія.

  Лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів латексними кільцями

  Технологія дуже проста: вузол захоплюється вакуумним маніпулятором, зверху накидається латексне кільце, що закріплюється на підставі вузла. В результаті кровотік до вузла припиняється і відбувається його поступове зменшення і атрофування.

  Протягом 3 – 10 днів після маніпуляції може знадобитися прийом сильних анальгетиків через хворобливих відчуттів. У зв’язку з цим, за одну процедуру лигируют тільки один вузол. Зазвичай, для повного лікування необхідно провести 3 — 5 процедур.

  Склеротерапія (Склерозирующее лікування) геморою проводиться за допомогою ін’єкцій спеціальних препаратів, наприклад: етоксісклерола, Фібровейна. При цьому зменшуються і рубцюються внутрішні гемороїдальні вузли. Курс лікування, як правило, проводиться в два — три сеанси.

  Інфрачервона фотокоагуляція – процедура, застосовувана на початкових стадіях захворювання. Вона дозволяє лікувати невеликі гемороїдальні вузли, які неможливо лігувати. Лікувальний ефект досягається шляхом «коагуляції» тканини внутрішнього гемороїдального вузла під впливом високої температури, яка викликає випаровування внутрішньоклітинної рідини.

  Тканина вузла рубцюється і зменшується в об’ємі.

  Ви можете ознайомитися з більш широким переліком наших послуг на сторінці Вартість послуг.

  Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!