Безкоштовні вітаміни для вагітних за законом держави

Безкоштовні вітаміни для вагітних за законом держави

Безкоштовні вітаміни для вагітних за законом держави

Багато жінок цікавляться тим, які їм надаються безкоштовні вітаміни для вагітних за законом. Насправді, складно дати однозначну відповідь на це питання. Адже багато що залежить від бюджету того регіону, в якому живе дівчина.

Тому подібного роду питання краще всього задавати безпосередньо гінеколога в жіночій консультації. Якщо він не захоче відповідати, звертайтеся до завідуючого лікарні, який, можливо, більш компетентний.

Вітаміни для вагітних

У кожному разі, вітаміни для вагітних в перший триместр просто необхідні! Якщо в лікарні вам їх не видають безкоштовно, то в такому випадку доведеться купувати їх самостійно в аптеці. Адже тільки від вас залежить здоров’я майбутнього малюка.

До речі, планування вагітності також включає в себе прийом вітамінів. Зокрема, за три місяці до передбачуваного зачаття потрібно пити фолієву кислоту. Її прийом в першому триместрі є запорукою правильного формування хребта і спинного мозку дитини.

Також у цей період жінці необхідні цинк, селен і мідь. Цікавлячись тим, які вітаміни приймати під час вагітності, деякі дівчата вважають, що достатньо просто харчуватися овочами та фруктами, і тоді їм ніякі препарати не потрібні. Таку думку в корені помилково!

Наприклад, отримати достатню кількість фолієвої кислоти з продуктів харчування просто нереально.

Звичайно, харчування вагітної жінки має бути збалансованим і правильним. Але не забувайте приймати необхідні полівітаміни, більш докладно про які розповість ваш лікуючий лікар.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!