21 Тиждень вагітності. Другий триместр.

21 Тиждень вагітності. Другий триместр.

21 тиждень вагітності. Другий триместр.

21 тиждень вагітності.

Другий триместр.

Як розвивається малюк?

Малюк може спокійно, як йому захочеться переміщатися усередині матки, при цьому отримуючи масу задоволення. Ваша дитина дуже активний, особливо Ви можете відчути це ночами, коли Ви відпочиваєте. Якщо перекиди, поштовхи крихти та інші прояви активності сильно турбують Вас, погладьте свій животик, поговоріть з малюком, Напійте йому пісеньку.

Дитинка вже реагує на слухову і тактильну стимуляцію, від дотику і голоси мами і тата він заспокоїться.

Вага малюка 340 г, зріст 18 см.

Що відбувається з мамою?

Ваша вагітність триває і з кожним днем ​​Ви все виразніше відчуваєте рухи малюка. Ці активні рухи можна побачити неозброєним оком.

Малюк продовжує рости, він займає все більше простору в організмі мами. Через це ймовірно у Вас може з’явиться задишка, так як легкі злегка урізані в площі. Не переживайте через це, це явище тимчасове і не повинно принести багато клопоту.

Адже думки про майбутню зустрічі з ще не народженим малям будуть зігрівати і радувати Вас у важкі моменти.

Ваш животик тепер досить великий і Вам все важче знайти зручне положення під час відпочинку. Також можуть виникнути проблеми зі сном. Банальна причина появи у Вас безсоння часте відвідування туалету вночі.

На 21 тижні вагітності Вас може мучити печія (Відчуття гіркоти, печіння в роті). На даному терміні це є одним з найбільш типових нездужань. Печія посилюється, якщо Ви лежите.

Від неприємної печії можна захистити себе, якщо збільшити частоту прийому їжі, але при цьому з’їдати меншу кількість,

виключіть смажену і гостру їжу. Досить ефективним і корисним засобом при цьому вважається водичка Боржомі, стакан молока на ніч. Лікарі іноді радять Ренні.

Емоційний стан у Вас стабілізується, Ви вже не такі дратівливі, настрій Ваше не сильно змінюється, незважаючи на Ваші розміри тіла, Ви можете відчувати приплив енергії і бути дуже активною.

Для повноцінного сну рекомендують розслаблюючу ванну і склянку теплого чаю. Пам’ятайте, що гарячі ванни протипоказані вагітним жінкам.

На даному етапі Ваш животик це не причина будь-яких незручностей, а перевагу. Насолоджуйтеся цим!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!